ZIOŁOLECZNICTWO

Należy pamiętać, że zioła od tysięcy lat są z człowiekiem i MOGĄ POMÓC ale NIEUMIEJĘTNIE stosowane MOGĄ ZASZKODZIĆ.
Wszystko co robimy dla Państwa ma cechy spersonalizowane. Dobieramy bardzo rozważnie dietę, leczenie i suplementowanie, włączając w to odpowiednie zioła. Mając dobre rozeznanie rynkowe zdecydowaliśmy się na budzące nasze największe zaufanie zioła z receptur znakomitych Polaków: Ojca Andrzeja Klimuszki, Ojca Grzegorza Sroki oraz niektóre produkty Herbapolu. Polecamy również zioła z głębokiej Syberii, produkowane w Rosji i sprzedawane w Polsce po dopuszczeniu do obrotu 1 stycznia 2015r. przez firmę Syberyjskie Zdrowie. Odpowiednie zestawy ziół zlecone przez naszych terapeutów możecie Państwo nabyć u nas lub dokonać samodzielnych zakupów przez Internet i transport kurierem. Do ziołolecznictwa mamy także największe zaufanie w przypadkach likwidacji pasożytów takich jak: lamblie, tasiemce, owsiki, glisty ludzkie, psie, itp. Zalecamy również preparaty informatyczne
(z dostępem u nas i w Internecie) jako wspomaganie leczenia ziołami. Ich działanie polega na przekazywaniu informacji do mózgu osoby leczonej o potrzebie mobilizacji jej układu odpornościowego.
W naszych terapiach wykorzystujemy także zioła w leczeniu schorzeń skóry i likwidacji brodawek oraz narośli skórnych na całym ciele.