Radykalne Wybaczanie i Totalna Biologia.

Radykalne Wybaczanie i Totalna Biologia.

Nowa propozycja Doroty Pachnik dla Was!

Otrzymaliśmy następującą wiadomość, którą z przyjemnością przekazujemy Państwu:

Każdy z nas posiada jakąś nie zagojoną ranę, przeżycie które co jakiś czas przypomina nam o bólu którego doznaliśmy. Nie pozwala ono nam żyć w szczęściu i radości. Wracamy do traumatycznej sytuacji jak bumerang, zasilając ją swymi negatywnymi emocjami. Żyjemy nią, chociaż wydarzyła się ona lata temu. Sytuacja ta nie pozwala nam na bycie szczęśliwym tu i teraz. Ma to wpływ na nasze obecne relacje. Ma również olbrzymi wpływ na nasze dzieci i wnuki. Podświadomie przekazujemy im nasze programy  i negatywne emocje. I tak żyją one swoim życiem z pokolenia na pokolenie, a my dźwigamy je jako własne.

Zapraszam wszystkich którzy byli zranieni, niekochani, odrzuceni. Wszystkich którzy chcą zakończyć niedokończone sprawy. Wszystkich którzy od teraz chcą żyć pełnią życia, w radości, szczęściu i ogólnym dobrostanie.

Warsztaty Radykalnego Wybaczenia w sposób prosty zmieniają nasze życie, postrzeganie siebie i otaczającego świata. Najbliższe odbędą się w dniach 21-22 września 2019 w Katowicach.

Informacje co do dziedzin Radykalnego Wybaczania i Totalnej Biologii oraz warsztatach pod telefonem Doroty – Trenera Dyplomowanego w powyższych dziedzinach: 691 515 216 oraz na stronie internetowej www.dorotapachnik.pl